capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Студенти пікетуватимуть турецьке посольство

Профспілка "Пряма дія" проведе акцію солідарності з репресованими турецькими студентами.

30 серпня об 11:00 українські активісти вийдуть під посольство Республіки Туреччина (вул. Арсенальна, 18) з вимогою негайного припинення репресій та звільнити своїх колег.

Напередодні парламентських виборів в Туреччині, в місті Хопа відбулися акції протесту місцевих жителів проти приватизації водойм. У відповідь на мирні демонстрації, влада застосувала силу. В результаті розгону демонстрації постраждало багато безневинних громадян та загинув вчитель-пенсіонер Метін Локумс.

На смерть Метіна Локумса відреагували тисячі людей. В день смерті вчителя люди по всій країні вийшли на вулиці своїх міст. В столиці Турції, Анкарі, поліція знову атакувала протестуючих. Багато учасників акцій протесту було затримано. В слідчому ізоляторі поліція знущалася над заарештованими.

Після виборів до парламенту Туреччини, розпочалися арешти учасників акцій протесту. Зокрема, було заарештовано 10 активістів студентської спілки "Студентські колективи". На сьогоднішній день вони перебувають за гратами вже більше 50 днів. Активісти незалежної студентської профспілки “Пряма дія”,в рамках кампанії проти репресій студентських активістів в Туреччині, вийдуть з пікетом до посольства Республіки Туреччина.

Ми вимагаємо припинення політичних репресій та звільнення незаконно ув'язнених активістів: Демет Йилана, Омюр Чагдаша Ерсой, Озан Ґюндогду, Сонер Торлака, Нурі Озчелік, Угур Туна, Угур Узунпинара, Хікмет Танила, Тайфун Йилдирима, Джан Каята та інших. http://direct-action.org.ua/?p=898#disqus_thread

Довідка: Öğrenci Kolektifleri (Студентські колективи) – це незалежна студентська спілка, що непов’язна з жодною політичною партією або комерційною організацією, адміністраціями університетів та має членів в більш ніж сорока університетах країни. Студентські колективи виступають проти комерціалізації освіти та вважають, що кожна людина має отримати вільну, безкоштовну та якісну освіту. Спілка також домагається покращення якості гуртожитків, підвищення стипендій, та інших студентські свобод. http://www.ozgurbirak.org/
Tags: акция, студенты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments