capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В Московському Патріархаті щиро пораділи смерті українця

Из блога О. Медведева:

Є такий біснуватий москвофіл Вася Анісімов, який рахується прес-секретарем УПЦ Московського Патріархату. Саме рахується, бо де-факто цієї функції він не виконує. Більше того, в Лаврі його давно хочуть звільнити, але не можуть, бо автономія УПЦ МП в МП ще не знайшла настільки далеко, щоб тут дозволили собі вручити "вовчий квиток" людині, яка має "кришу" в самій Москві.

Коли ще 6 липня Вася забув з'їсти лимон, перед тим, як прокоментувати газеті "Сегодня" смерть Василя Червонія, я промовчав.

А сьогодні на мейл один мій знайомий москвофан з газети "Сегодня" прислав відгук ще одного побороника східнослов'янської єдності жириновствуючого протодиякона Кураєва, якого минулого року Василь Горбаль возив містами та селами України з його мракобісними проповідями. Кураєв так само як і Вася Анісімов не приховує свого задоволення від трагічної смерті, яка спіткала Василя Червонія.

Чому псевдохристияни Кураєв та Анісімов так щиро радіють смерті Червонія? Та тільки тому, що він був щирим симпатиком УПЦ Київського Патріархату та справжнім українським патріотом. Тому, що він був проти візиту до України російського Патріарха Кирила.

І Кураєв, і Анісімов, і Кирило, звичайно, мають право на своє ставленя до покійного Червонія, але якими ж треба бути людоненависниками, щоб так радіти смерті людини?
Tags: заметки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments