capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У Київському зоопарку - чергова «епідемія смертей»

У Київському зоопарку знову помирають тварини. Днями тут померли плямистий олень і зовсім юна зебра Ксюша. Керівництво зоопарку не розповсюджувалося про загибель тварин. Пропажу помітили відвідувачі, пише газета «Сегодня».

Читачі звернулися до газети з проханням з'ясувати, куди поділася маленька зебра Ксюша.

"Адже ми пам'ятаємо історію тварини: коли вона народилася, хлопчик виграв сертифікат, який дав право придумати зебрі ім'я. Він їй дав ім'я, як у сестрички - Ксюша. Ми хотіли подивитися на тварину, але її не виявилося у вольєрі. Куди поділася Ксюша?", - обурюється відвідувачка Тамара.

Журналісти «Сегодня» з'ясували, що окрім зебри зник також самець плямистого оленя. Продавці в зоопарку розповіли виданню, що олень і зебра, з чуток, померли через погане харчування.

У свою чергу, співробітники зоопарку розповіли виданню іншу версію події.

"Спочатку захворів самець плямистого оленя. Його перевели в закриту вольєру, потім він помер, і його відвезли на утилізацію. Пройшло декілька тижнів, і так само вчинили із зеброю", - сказала газеті співробітниця зоопарку.

Офіційно в зоопарку не підтверджували інформацію про зникнення тварин. Проте, пише видання, після того, як журналісти прийшли й попросили показати зебру та оленя, керівництво визнало, що тварини загинули.
далі
Tags: Киев, животные, скандал, смерть
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments