capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Лавра (МП) молиться про повернення дореволюційних угідь. І кріпаків

Нам чужого не треба, каже в молитвах настоятель. От тільки належні нам тищі десятин. Це все для того, щоб допомагати нужденним!

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Павел вважає, що якби монастирю повернули все те, що забрала радянська влада, ченці мали би більше можливостей допомагати нужденним.

«Якби Лаврі повернули те, що відняла радянська влада, – наприклад, земельні угіддя, сади, ліси, трапезні і грошові кошти, які мала Лавра, ми б завжди мали можливість творити справи милосердя і допомагати всім нужденним»,- сказав митрополит Вишгородський і Чорнобильський в інтерв’ю «Вечірньому Києву».

Намісник Лаври повідомив, що сьогодні ченці намагаються забезпечити діяльність монастиря не тільки за допомогою пожертв, а й за рахунок господарських справ.

«У нас є власне підсобне господарство (орендуємо землю у Воронькові, Бориспільський район), де вирощуємо корів, птицю, сіємо і жнемо. Є також пасіка, виноградник, реставраційна майстерня, пошивна, іконописна майстерня, деревообробний цех, пекарня. У нас все своє. Плюс допомагають меценати. Надлишки направляємо на благодійність»,- сказав Павел.

текст полностью
Tags: УПЦ МП, бизнес, власть, деньги, люд, церковь
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments