capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

А ще цікавий уривок з іншого тексту:
Згідно канонів своєї релігії (іудаїзму) євреї вважають себе «богообраним народом» та зневажливо ставитися до місцевих жителів-гоїв (неєвреїв), у період молитовних днів хасидам слід обов’язково зробити невірним, тобто жителям Умані, три пакості, їх перебування у місті супроводжується різними безчинствами, спалахом спекуляцій і хабарництва. Останнє досягло небачених масштабів.

«Паломники розбещені тим, що можуть від усього відкупитися хабарями, — вважає Володимир Гамалиця. — Вони не вважають, що приїхали в цивілізовану країну. От, відламали дзеркало в міліцейській машині — і заплатили штраф 70 гривень. Відламав би уманець — сидів би 15 діб. Справа дійшла вже до того, що євреї нападають на пересічних громадян і правоохоронців. У 2009-му році хасид прокусив палець черговому міліціонеру та розбив відеокамеру уманської телекомпанії „Сатурн” під час демонтажу незаконно встановлених торгових кіосків. Кілька паломників без дозволів встановили об`єкти з продажу кошерної їжі та кілька гаражів.Ці та інші безчинства євреїв-хасидів змусили жителів Умані оборонятися від непроханих гостей.
Tags: история нравов, иудаизм
Subscribe

 • (no subject)

  Сегодня большой православный праздник - День Архистратига Михаила, кстати, покровителя Киева. А в нашем городе есть церковь Архистратига Михаила.

 • Фестиваль свечей проходит в Таиланде

 • 14 марта - Овсень малый

  Раньше славяне Новый год отмечали 1 марта (14 марта по новому стилю ) . Это было символом нового времени, когда можно начинать новый цикл…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments