capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Студентський контрфорум триває. Ментів побільшало, вони хочуть "пакувати"

Сьогодні зранку на Михайлівській площі зібралося близько 200 студентів, які проводять студентський контрфорум. Як повідомляє наш кореспондент, кількість правоохоронців - приблизно така сама, а то й більша, ніж кількість протестувальників.

Наразі ОМОН в обладунках та міліціонери в звичайній формі блокують прохід студентів по вулиці Трьохсвятительській. Студенти провели сидячий протест, після чого стали проти міліції та вимагають проходу. Позаду рядів міліції стоять 5 автобусів "Беркута" і автозак.

Студенти стверджують, що міліція порушує закон, заважаючи мирній акції. При цьому іншим маршрутом, відповідно до заявки на акцію, її учасники пройти до Українського дому не можуть. В Українському домі зараз відбувається Міжнародний форум з освіти. Студенти ж хочуть провести свій так званий контрфорум.

Студенти тримають плакати профспілки "Пряма дія", організації "Відсіч" а також англійською мовою "International student solidarity". Вони скандують: "Геть ментівський беспрєдєл!", "Ви нам - корупцію, ми вам - революцію!", "Бунтуй, кохай, права не віддавай!".

ЕЩЕ
Tags: НОВОСТИ, протесты, студенты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments