capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Нострифікація від Табачника: не робіть нас дурнями

Питання визнання в Україні дипломів закордонних університетів певно одне з найболючіших. Чимало людей спіткало неабияке розчарування, а тих, хто горів бажанням повернутись по студіях на батьківщину - ніщо інше як розпач, після того як вони ознайомлювались з українською процедурою нострифікації. Однак ще й досі чинний міністр Табачник запевняє країну у протилежному. Викладачів, студентів, школярів, освітян всіх вузів та шкіл, громадян, яким просто небайдужі освітні питання – нас з вами переконують, що жодних проблем не існує.

Від двох тижнів до місяця…

Згідно з інформацією на сайті МОНМС, нострифікацію проводить таке собі ДП «Інформаційно-іміджевий центр», яке пропонує за «символічну плату» визнати ваш документ про освіту:

80 робочих днів (16 тижнів) – 1320 грн.

40 робочих днів – 2880 грн.

20 робочих днів – 2880 грн.

5 робочих днів – 3220 грн.

Звісно ж не забули про пільговиків – їм 720 грн., але тільки за 80 днів. Але це ще не все – мусите заплатити держмито. Окрім цього треба буде віддати гроші за переклад і 3-4 нотаріально завірені копії документів, що подаються. Нагадаємо, що міністр освіти заявив про максимум місячний термін. Думаєте збрехав? Ні, як справжній бізнесмен, він рекомендує тільки якісний товар. Однак виникає питання, адже останні два пункти в прейскуранті, на які нам натякають, називаються «прискореними» і можуть бути застосовані лише у випадках, коли у вас диплом університету з однієї із 15 країн.

Далі
Tags: бизнес, деньги, дурь, новости образования
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments