capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В аеропорту "Бориспіль" затримано хасида-зловмисника

Прикордонники у бориспільському аеропорту затримали хасида, котрий порушив закон, прилетівши з чужим паспортом.

Не зважаючи на те, що чоловік прямував в Україну з релігійною метою, він вдався до обману і пред'явив для контролю чужий документ, повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

Дістатися цього року до Умані чоловіку не вдасться. Декілька днів тому представниками Держприкордонслужби також був не пропущений через кордон 37-річний хасид, обмежений у праві в'їзду в Україну органами МВС України.

Загалом прикордонниками Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" в період з 24 по 27 вересня оформлено майже 11,5 тисячі паломників-хасидів.

Нагадаємо, під час торішнього паломництва Умань відвідало близько 25 тисяч хасидів. Це паломництво стало найбільш неспокійним за всю історію - тоді в різанині і бійках постраждали два місцевих жителя, міліціонери і кілька хасидів. Один з хасидів загинув у бійці. Десятьох паломників затримали і депортували в Ізраїль.

Цієї неділі в Умані міліція жорстоко розігнала мітинг ВО "Свободи", раніше заборонений судом. Більше 50 активістів були затримані. Раніше черкаська облорганізація ВО "Свобода" обурилася "бездіяльністю влади всіх рівнів, що не вжила жодних дій для припинення агресії хасидів щодо українців і припинення масового безладу, який щорічно здійснюють хасиди в Умані на своє релігійне свято".
Tags: Киев, происшествия, путешествия, туризм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments