capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Мер Львова НИЩИТЬ НАЙВІДОМІШІ РЕСТОРАНИ УКРАЇНИ

Найвідоміша в Україні ресторанна мережа – Ходинг Емоцій "!ФЕСТ", якому належить найбільш відвідуваний у Європі ресторан "Криївка", а також такі знамениті заклади, як "Мазох-кафе", "Дім легенд", "Львівська майстерня шоколаду" і т.д – зазнала відвертої рейдерської атаки з боку міського голови Львова Андрія Івановича Садового.

Міський голова Львова за допомогою маніпуляцій, введення в оману політичних партій, судової гілки влади, силових структур та окремих високопосадовців з Києва, систематично поширював неправдиву інформацію про Холдинг Емоцій "!ФЕСТ", спонукаючи тим самим зазначені органи до неправомірних дій.

Першим об'єктом рейдерської атаки мера Львова стала відома кнайпа "Старенький Трамвай" (розташована у стилізованому вагоні трамваю 30-х років минулого століття на одній з центральних площ Львова), яка стала туристичним символом (в тому числі і у проморолику Львова до Євро-2012). Львівська міська влада своїм рішенням віддала землю під "Стареньким Трамваєм" приватній компанії, яка немає жодного стосунку до Холдингу Емоцій "!ФЕСТ". Відтепер символ Львова "Старенький Трамвай" буде демонтовано. Без роботи залишилось 10 молодих людей.

Наступним об'єктом нападу стала одна з найвідоміших та найбільш популярних кнайп – "Перша Львівська грильова ресторація М'яса у Справедливости" у Бернардинському дворику. Незважаючи на надані юристами компанії усі необхідні документи на функціонування об'єкту (в тому числі і дозволи, завірені Львівською міською радою!) представники виконавчої служби, міліції та влади міста Львова брутально зруйнували ресторан. За допомогою примітивних знарядь праці та використання фізичної сили, львівська міська влада трощила елементи благоустрою, винесла меблі (не надавши власникам навіть копії протоколу описаного майна!), унеможлививши тим самим роботу закладу. Без місця праці залишилось понад 40 осіб.

подробнее
Tags: Львов, бизнес, власть, кафе, противостояние
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments