capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

В Києві готують “каcтрульний бунт” на підтримку чилійських студентів

11 жовтня о 15:00 незалежна студентська профспілка “Пряма дія” разом з іншими лівими активістами проведе акцію солідарності із чилійськими студентами. Захід проходитиме під стінами Чилійського консульства в Україні за адресою: вул.Ольгинська, 3. Члени профспілки мають намір передати в консульство вимоги щодо припинення репресій та скасування оплати за навчання в Чилі.

Акція відбудеться в традиційній для чилійських страйків формі так званого “каструльного бунту”. Члени профспілки обурені подіями в Чилі та мають намір передати свої вимоги належному консульству, а саме:
● припинити репресії впроти илійських студентів;
● забезпечити безкоштовний доступ до освіти;

Нагадаємо, сьогодні на вулиці міст Республіки Чилі виходять десятки тисяч студентів, які вимагають безкоштовної та якісної освіти. Влада намагається боротись із мирними демонстрантами жорсткими методами, використовуючи водомети, сльозогінний газ та зброю. За останньою інформацією є постраждалі. Студентські акції протесту відбуваються вже з початку літа цього року. Тепер, аби влада почула їхні вимоги, вони прибігли до “каструльного бунту”. “Ми хочемо, щоб нас почув президент!” - коментують свою поведінку студенти в Сантьяго.

“Каструльні бунти” виникли в останні роки диктатури тодішнього президента Аугуста Піночета (1974-1990 рр.). Такі бунти були найрозповсюдженою формою соціального протесту проти політики диктатора та важливою складовою в організації капманій громадянської непокори.
Tags: Америка, Киев, анонс, образование, протесты, студенты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments