capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

Подорож з пикету із Києва в Луганськ на перекладних

6 жовтня ми- Сергій Коваленко та Деніс Шуліка, відправились до Києва пікетувати Раду. З Луганська ми виїхали потягом №20 , квітків у зворотньому напрямку не було. але це нас не зупинило.

У столиці до нас приєднались працівникі Лисичанської Т.Е.Ц., з якими ми пікетували Раду.Хлопці поїхали додому Львівським потягом об 11.45, а ми залишились пікетувати далі, а потім віднесли листи до адміністрації президента, та до Верховної Ради.

О 15.00. звільнившись приїхали на залізничий вокзал , але квітків не здобули, ані на 16.20. ані на 18.40.

На автовокзалі квітків на автобус не було.Виникла сітуація у яку потрапляли багато Луганців, якщо увечері не взмозі відїхати додому на 24 години залишаєшся у Києві.

У нас там є рідня , але по справах було потрібно бути 10 жовтня в Луганську. Тому вирішили їхати на перекладних.

Повечерявши в кавярні варениками, випивши по бокалу пива ми сіли на автобус до Борисполя об 21.00.

У Борисполі змінивши 2 маршрутки, та пройшовши 3 километра ми вийшли на стартову площадку об 23.00. За 15 хвилин зупинилась вантажна Газель, яка підвезла нас на 70 километрів. за 20 хвилин підібрали хлопці, які повертались з котом з дня народження, та розповідали нам гастрономічні рецепти.

Далі, за 40 хвилин, нас підібрав поштовий мікроавтобус із «скрягою» за кермом , лжепатріотом і підвіз до Пирятіни.Де ми пробули, майже 3.5 години, до 4 ранку. Час ми там не гаяли- пили каву з кексами.Хлопець який нас підвіз, аж на 200 км., до самої Полтави, повертався додому з Києва.У дорозі ми багато з ним спілкувались, проблеми в Полтаві та Луганську схожі.

Він вивіз нас до виїзда з Полтави.Перекусивши в Полтаві ми на Газелі, жигулях та Дачі доїхали до Харькова. Далі нас підвезли жигулі. маршрутка, та метро.
Щоб вирватись з Харькова ми витратили 3 години. І сіли на автобус Харків – Донецьк ми доїхали до Словянська , де пересіли на Луганській автобус і о 21.00 ступили на рідну землю.

Підсумки подорожи.На транспорт ми витратили 430 гривнів (купе з Києва 2*185=370 гривен.).

Харчи. пиво, цигарки- 250 гривен. Час дороги – 24 години.

Висновок– доки ми не переоберемо владу в Луганську на людей не відірваних від планети земля , доти ми будемо жити як індейці в резервації.

http://ukrlife.net/podorozh-z-piketu-iz-kiyeva-v-lugansk-na-perekladnih/

по-моему, легче было переночевать в Киеве... А вот скоро и "Молодую Гвардию" отменят!
Tags: Киев, Луганск, поезда, путешествия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments