capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

 • Music:

Ну, что могу сказать, товарищи? Задолбали - и те, и эти!


(Действо разворачивается вокруг вот этой новости)

Громадські організації засуджують дії політичних провокаторів з ГО «Луганці»

Студентське посольство та Правозахисний центр «Поступ» засуджують відкритий лист та акцію ГО «Луганці», спрямовану проти іноземних студентів.

Випадок, який стався 21 жовтня в місті Луганськ, не може слугувати приводом для вимоги дискримінаційних умов навчання іноземних студентів в Україні і порушення їх прав, які вимагає ГО «Луганці» у відкритому листі.
Студентське посольство та Правозахисний центр «Поступ» звертають увагу на необгрунтоване нав’язування ГО «Луганці» стереотипу етнічних злочинців, яке можна розцінити як мову ворожнечі, використану проти іноземних студентів.

Костянтин Реуцький, голова правління Правозахисного центру «Поступ», таким чином прокоментував ситуації: «Дії та заклики представників ГО «Луганці» я не можу назвати інакше, як розпалювання міжетничної ворожнечі. Це дуже небезпечна тенденція. Дехто вважає, що стимулювання таких настроїв може бути вигідним, перш за все, чинній владі. У суспільстві наростає незадоволення соціальною та економічною політикою, яке завдяки таким провокаціям легко може бути каналізовано у міжетнічну плошину. Можуть постраждати ні в чому не винні люди.

Якщо влада хоче спростувати звинувачення у заохоченні подібних радикальних рухів, міліція та прокуратура мають швидко відреагувати на вказані факти. Як на мене, є всі підстави висунути організаторам цих акцій звинувачення за статтею 161 КК України. Принаймні наша організація має намір звернутися з відповідною скаргою до прокуратури Луганської області».
Tags: Луганск, Мнение, дурь, жизнь в городе
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments