capricios (capricios) wrote,
capricios
capricios

У Придністров'ї спіймали групу політтехнологів

У Придністров`ї перед президентськими виборами затримали групу політтехнологів із Росії, України та Молдови, повідомляє РІА «Дністер».

Сюжет про це показали по державному Першому республіканському каналу. Ім’я кандидата, проти якого агітували "чорні піарники", в репортажі не називається, проте на початку сюжету показують діючого Президента Ігоря СМИРНОВА, за вказівкою якого, як сказано, "правоохоронні органи здійснюють моніторинг передвиборної ситуації". Росія виступає проти переобрання І.СМИРНОВА й підтримує іншого кандидата, зазначає NEWSru.

При цьому, як стверджувалося в сюжеті місцевого телебачення, служби невизнаної республіки нібито мають "достовірну інформацію про причетність затриманих до Помаранчевої революції в Україні та заворушень у квітні 2009 року в молдавській столиці".

Напередодні в Росії порушили кримінальну справу за фактом розкрадання 160 мільйонів рублів, які були виділені Придністров`ю як гуманітарна допомога. Серед підозрюваних придністровських банкірів фігурує син І.СМИРНОВА. Росія на виборах підтримує його конкурента Анатолія КАМІНСЬКОГО.

Стверджується, що політтехнологи ввозили на територію Придністров`я суми в десятки й сотні тисяч доларів і займалися різною діяльністю, пов`язаною з президентськими виборами, порушуючи чинне законодавство, зокрема, розклеювали листівки, що порочили кандидатів.

Наразі під вартою перебувають семеро осіб. Частина з тих, хто проходить у кримінальній справі, перебувають під підпискою про невиїзд. У містах Суклея, Бендери і Тирасполь було проведено обшуки, в ході яких, за твердженням телеканалу, було вилучено оргтехніку, різну атрибутику, а також великі суми грошей. Затримані називаються "Злочинним угрупуванням".

У сюжеті йдеться про можливу причетність до того, що відбувається, однієї з партій Придністров`я. Також називаються різні організації, які нібито причетні до незаконної діяльності.

Президентські вибори в Придністров`ї пройдуть 11 грудня.
Tags: Молдова, выборы, деньги, политика, шоу, эрэфия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments